Výlety

 

Výlet do podzimní přírodyV naší miniškolce ale netrávíme čas jen na jednom místě. Pořádáme také výlety jak pro děti samotné, tak i pro děti s rodičemi. 
 
Jednou až dvakrát ročně pořádáme výlet do Krkonošského národního parku, kde s dětmi chodíme na výlety po krásné krkonošské krajině. Jsme ubytováni v krásné horské chatě s plnou penzí a navíc je ještě k dispozici barel s vodou, kde si děti mohou kdykoli načepovat pití.
 
Také několikrát za rok jezdíme na 1-2 denní výlety do malebné krajiny krásného pohoří Šumavy. Zde jsme také ubytováni v krásné horské chatě, také s plnou penzí a se zajištěným pitím po celý den. Program se vymýšlí v závislosti na počtu dětí, které se přihlásí, ale zpravidla jdeme každý den na výlet a poté k večeru hrajeme společenské hry. 
 
Ceny zájezdů jsou počítány v závislosti na počtu dětí, protože si vždy pronajímáme celou chatu a tak se cena pronájmu rozpočítá tak, aby každý platil stejně. Je ale omezen počet dětí na 10 aby to naše tři pracovnice zvládly a aby jsme se do chaty všichni vešli.