Vybavení naší miniškolky

 

Naše miniškolka Mateřinka je vybavena tak aby se v děti o nejvíce bavily ale také tak, aby rozvíjely jejich logické, abstraktní a kreativní myšlení. Miniškolka je rozdělena na vnitřní a vnější část.
 
Ve vnitřní části naší miniškolky se nacházejí nejrůznější hračky - od panenek, přes stavebnice až po stavební stroje. Zabaví se zde tedy jak děvčata ale také chlapci. Také máme ve vnitřní části miniškolky nejrůznější omalovánky a tabule, aby děti měli co dělat i když je panenky ani bagry nezajímají. Také je zde jídelna s kuchyní, ve které je možné ohřát si jídlo přinesené z domova.
 
Ve vnějších prostorách miniškolky máme postavena dvě dětská hřiště od Jungle Gym., které tímto ještě jednou děkujeme, že nám je obě postavila jen za symbolickou cenu. Na dětských hřištích jsou 4 houpačky, 2 skluzavky a mnoho dalších prolézaček.
 
Veškeré dění u nás v miniškolce je samozřejmě pod neustálým dozorem zkušených pracovnic. Po vstupu do budovy miniškolky Mateřinka je šatna, která je navíc monitrována kamerovým systémem, aby se případné ztráty rychle vyřešily.